ХЕНДЛІНГ ТА ДРЕСИРУВАННЯ В УКРАЇНІ

Хендлінг та дресирування собак, як брат із сестрою, тісно пов’язані між собою. Хоча обидва напрямки мають дещо різні цілі, проте вони ідеально доповнюють один одного.

Хендлінг- мистецтво демонстрації собаки на виставках, а також підготовки до них. Завдання хендлера- так показати свого вихованця, щоб підкреслити його переваги і приховати недоліки. І звичайно, важливо, щоб собака поруч з хендлером відчувала себе впевнено і виглядала переможцем.

Дресирування — комплекс навчальних дій над тваринами для вироблення і закріплення різних умовних рефлексів і навичок.

Дресирування може проводитися з метою розвитку дружніх відносин, формування адекватної поведінки тварини для її перебування серед людей, пошуку матеріальних об’єктів будь-якого типу, захисту в певних обставинах, або розваги.

Якщо бажаєте підготувати собаку до виставки або вирішили зайнятися дресируванням - ми допоможемо Вам знайти хендлінг зал, чи дресирувальний центр поблизу: 

ЛАСОЩІ ALPHA SPIRIT

Іспанські ласощі Alpha Spirit представлені в двох зручних формах - снеках (кубиках) і стіках (паличках). Найголовніше правило - ласощі мають бути такої консистенції, щоб воно легко ламалося на маленькі шматочки, але при цьому не кришилося, що і врахували виробники Alpha Spirit. Для зручності тренера - контейнери зі снеками заклеюються, що дає можливість зберегти свіжість продукту і покласти коробку в зручному місці (кишеню, сумку).

РОБОТА ЗА ЛАСОЩІ

Найпоширеніший метод навчання собак - робота за ласощі. Яким має бути смаколик? В першу чергу дуже смачним і БЕЗПЕЧНИМ (в разі Alpha Spirit ще й корисним). Ласощі від Alpha Spirit зі смаком курки, качки, риби, ліверу, індички, прошутто подарують Вашому улюбленцю любов з перших шматочків. Забудьте про сухий корм, собачі печива та іншу штучну їжу.

УМОВИ СПІВПРАЦІ ДЛЯ ХЕНДЛІГ ЗАЛІВ 

Спеціальні умови співпраці для хендлерів - підтримка заходів, знижки, щомісячні акції. За деталями співпраці звертайтеся Viber - 0673230513, а також Direct - Instagram і Facebook 👇🏻